Sprzęt Medyczny

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Sprzęt Medyczny 
Jesteśmy odpowiedzialna za planowanie i zakup większości usług NHS dla mieszkańców Liverpoolu, w tym za opiekę, jaką otrzymują w szpitalach i klinikach środowiskowych. Ten proces nazywa się uruchomieniem. Od kwietnia 2015 r. Mieliśmy również obowiązek świadczenia usług GP w
 Clinical Commissioning Group (CCG) jest odpowiedzialna za planowanie i zakup większości usług NHS dla mieszkańców Liverpoolu, w tym za opiekę, jaką otrzymują w szpitalach i klinikach środowiskowych. Ten proces nazywa się uruchomieniem. Od kwietnia 2015 r. Byliśmy również odpowiedzialni za usługi GP w Liverpoolu.

Możesz przeczytać więcej o  i strukturze  w Polsce na stronie NHS Choices

CCG jest organizacją członkowską, która obejmuje całą praktykę lekarską 92 GP Liverpoolu. Nasza Konstytucja określa nasze obowiązki i sposób podejmowania decyzji. Możesz również przeczytać o naszej wizji, wartościach i celach.

Współpracujemy ściśle z osobami zaangażowanymi w świadczenie opieki w mieście, takimi jak lokalne szpitale i Rada Miasta Liverpool, aby upewnić się, że usługi NHS zaspokajają potrzeby naszej populacji. Jednym z narzędzi, które stosujemy w tym celu, jest wspólna ocena potrzeb strategicznych (JSNA), która określa obecne i przyszłe priorytety w zakresie zdrowia i dobrostanu.

Wspólnie z naszymi partnerami pracujemy nad Zdrowym Liverpoolem - pięcioletnim planem poprawy usług zdrowotnych i zdrowotnych w mieście.Aparatura Medyczna


Współpracujemy ściśle z osobami zaangażowanymi w świadczenie opieki w mieście, takimi jak lokalne szpitale i Rada Miasta Bielsko-biała, aby upewnić się, że usługi NHS zaspokajają potrzeby naszej populacji. Jednym z narzędzi, które stosujemy w tym celu, jest wspólna ocena potrzeb strategicznych (JSNA), która określa obecne i przyszłe priorytety w zakresie zdrowia i dobrostanu.

Wspólnie z naszymi partnerami pracujemy nad Zdrowym Liverpoolem - pięcioletnim planem poprawy usług zdrowotnych i zdrowotnych w mieście.

 

Mamy siedzibę w Bielsku-białej, który jest bardzo blisko Aglomeracji Śląskiej z łatwym dostępem do autostrad i dworców kolejowych. Ta doskonała lokalizacja w Wielkiej Brytanii zapewnia nam sprawne przesyłanie towarów. Mamy niewielki zespół, który ściśle ze sobą współpracuje, aby zapewnić doskonałą obsługę posprzedażną i upewnienie się, że otrzymasz towar medyczny na czas. 

Sprzęt Medyczny

 

Nie możemy przyjąć żadnych zamówień na spersonalizowane produkty przez telefon. Wszystkie zamówienia na przedmioty wymagające grawerowania laserowego muszą być umieszczone w Internecie przy użyciu wygrawerowanego pola tekstowego dla poszczególnych przedmiotów.
Wszystkie zamówienia złożone przed 16:30 od poniedziałku do piątku będą przetwarzane tego samego dnia i wysłane przez kuriera Royal Mail lub Interlink. W przypadku zamówień złożonych za pośrednictwem śledzenia strony internetowej dane zostaną automatycznie wysłane po wysłaniu na adres e-mail podany w zamówieniu. Zamówienia nie są przetwarzane przez weekend.