Medyczny Szprzęt i Aparatura Medyczna

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Sprzęt Medyczny


Sprzęt Medyczny 

 
    Hospital at Home została założona w 1986 roku i stała się głównym dostawcą sprzętu medycznego dla australijskiego sektora opieki zdrowotnej, a jednocześnie stała się liderem pod względem jakości i usług, w celu doskonalenia się tam, gdzie inni nie nadążali.

Hospital at Home ustanowił punkt odniesienia w zakresie świadczenia usług i zaopatrzenia w sprzęt medyczny zarówno dla placówek opieki zdrowotnej, jak i dla osób mieszkających w ich domach. Od pozyskiwania nowych i innowacyjnych produktów, które pomagają ludziom stać się bardziej niezależnymi i mobilnymi w stosunku do sprzętu, który ułatwia życie dla opiekunów i rodziny, mając odpowiedni sprzęt z poradą wysokiej jakości, niezawodną obsługę w konkurencyjnej cenie pozwala ludziom cieszyć się swoim doświadczeniem w szpitalu w domu.

Nasz zespół ekspertów specjalizuje się w DVA, zarządzaniu urazami ciśnieniowymi, odzieży uciskowej chirurgicznej, ergonomii i posiada obszerną wiedzę dotyczącą konkretnego produktu. Nasza specjalistyczna wiedza zapewniła nam wyłączne prawa dystrybutorów do systemów Pegasus i Linet z materacami na naprzemienne ciśnienie.Hospital at Home świadczy kontrakty serwisowe na regularną regularną obsługę lub może zajmować się sprawami związanymi z usługami jednego produktu. Mamy dostęp do pełnej gamy części zamiennych (np. Kółka, baterie, opony, koła, rozpórki gazowe, linki hamulcowe itp.).

Oferujemy w pełni drogie samochody dostawcze, aby zapewnić zadowolenie klienta. Szpital w domu może nie tylko przyjść do twojego lokalu, ale jeśli trzeba zabrać sprzęt, chętnie zorganizujemy wypożyczenie sprzętu na żądanie.
Aparat ekg ECG600G

 
Gwarancja i ograniczenie odpowiedzialności

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w obsłudze potrzeb w zakresie opieki nad osobami w podeszłym wieku oraz zdrowia społeczności, Hospital at Home specjalizuje się również w obsłudze wszelkiego rodzaju urządzeń, takich jak: Podnośniki dla Pacjentów, Łóżka, Wózki inwalidzkie, Skutery, Wózki Prysznicowe,

Komody, siedziska, elektrycznie rozkładane fotele, naprzemienne systemy materacy i wiele więcej. Oferujemy w pełni przeszkolonych techników serwisowych, którzy będą ściśle współpracować z pracownikami, aby zmniejszyć obawy związane z akredytacją. 

Aparat EKG CMS300GPowiązanie z Pegasus Healthcare zapewnia wyjątkową przewagę, gdy jesteśmy jednym z kilku dostawców, którzy są w kontrakcie z rządem państwowym, aby dostarczać produkty do szpitali i agencji rządowych, takich jak Enable NSW. Ośrodki kontroli infekcji obsługiwane przez Hospital at Home są akredytowane przez rząd stanowy, podczas gdy nasza akredytacja ISO 9001 zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i spokój ducha, że ​​masz do czynienia z wysokiej jakości organizacją zawodową.